Permanentní prodloužení a zhuštění řas

Prodloužení a zhuštění řas je nový revoluční produkt, který Vám dovolí splnit si Váš sen mít dlouhé, husté, neodolatelné, ale přitom k nerozeznání přirozené řasy.

Emporio Lashes nejsou tradiční umělé řasy!

Jedná se o jednotlivé syntetické norkové řasy, které se aplikují na řasy přírodní jednotlivě (tzv. řasa na řasu) a pouze certifikovaným stylistou pro přirozený vzhled a pocit. Řasy se doplňují podle individuální potřeby každé 2 až 4 týdny, aby byl vzhled neustále perfektní.

Při aplikaci Vaše stylistka používá kosmetický materiál značky Emporio Lashes schválený Státním zdravotním ústavem v Praze.

Vaše stylistka s Vámi vybere délku řas, sílu a zatočení dle očekávaného efektu a dle Vašich přírodních řas. Použije adhesivum-lepidlo na řasy, dle citlivosti Vašich očí.

Na aplikaci přijďte nenalíčená, den předem večer si odličte řasy odličovadlem a omyjte mýdlovou vodou, aby se odstranila mastnota. V den aplikace nenanášejte na oči krém! Řasy by jste zamastila a aplikace by mohla být problematická. Po aplikaci obdržíte od Vaší stylistky tzv. ´´INSTRUKCE PRO ZÁKAZNICE´´, kde se seznámíte s péčí o prodloužené řasy.

Vaše stylistka Vám může nabýdnout zdobení řas kamínky Swarovski na permanentní řasy.

Aplikace je bezbolestná, trvá cca 3hodiny.

Pokud nosíte kontaktní čočky, předem vyjměte.

V případě dotazů kontaktujte Vaši stylistku.

Andrea Mattušová
Široká 118, CHRUDIM
728 462 304